Több mint húsz halott két izraeli légicsapásban

Palesztin források szerint több mint húsz személy, köztük több nõ és gyermek vesztette életét két izraeli légicsapásban a Gázai övezetben. Gázában jelenleg is heves harcok folynak az izraeli hadsereg és a Hamász terrorszervezet fegyveresei között.
2024-05-19 13:10:08

2024-05-19 13:09:57

Két gólt lõtt a magyar válogatott focista, a 94. percben jött a dráma Messiék meccsén

Elõször fordult elõ, hogy Lionel Messi nem hozott össze gólt, vagy gólpasszt.
2024-05-19 09:08:00

Négy gólt lõtt a döntõben a magyar válogatott focista

Drámai meccsen, büntetõkkel dõlt el a finálé.
2024-05-11 15:08:57

Ilyen nincs: éppen a wc-n ült a focikapus, amikor a meccsen gólt kapott a csapata

Senki nem vette észre, hogy nincs a helyén, most mindenki egymásra mutogat.
2024-05-08 07:08:20

Húsz év után ismét kínai államfõ Magyarországon

Kína ma már a világgazdaság egyértelmû nagyhatalma.
2024-05-07 19:09:51

Völgyi Zsuzsi már az esküvõre gondol húsz évvel fiatalabb párjával

Menyasszonyi csokorral pózol.
2024-05-05 12:08:44

És akkor húsz év EU-tagság után Románia megelõzött minket a kanyarban

A vártnál jobban indította a magyar gazdaság 2024-et; közben az is kiderült, hogy a fizetésekben és a fogyasztásban is az EU leggyengébbjei közé kerültünk. Megnéztük, hogyan lehetne csökkenteni a benzinárat, és azt is kipróbáltuk, mennyi ideig lehet Mészáros Lõrinc nélkül élni. Ez a hvg.hu heti gazdasági összefoglalója.
2024-05-05 07:09:21

2024-05-05 07:08:12

Betelt a pohár a veszprémi kézidrukkereknél

2024-05-04 13:07:36

Gulácsi Péter a 90. percben kapott gólt a Bundesligában

Tíz emberrel fejezte be a mecset a Lipcse.
2024-05-03 23:07:06

Mesteri lett Mujahid Zoli

Húsz évvel ezelõtt a Megasztár legjobbjai között lett ismert Mujahid Zoltán, aki az elmúlt húsz évben nem csak a színpadi szereplését fejlesztette. Az énekes szakmailag is képezte magát, s mint kiderült, ez a képzés már a TV2 tehetségkutatója alatt kezdõdött.
2024-05-03 21:06:26

2024-05-03 21:05:55

Elképesztõ francia gyõzelem Belgium ellen

A világbajnok a második félidõben nagyszerûen játszva lõtt három gólt Lukakuéknak.
2021-10-08 00:06:26

2021-10-08 01:06:16

A Paks gyõzelmével az utolsó fordulóra maradt a döntés az NB I dobogójáról

A Puskás Akadémia négy gólt kapott a második félidõben.
2021-04-30 23:06:07

2021-04-30 23:06:36

Nem tudott nyerni a Juventus a Fiorentina otthonában

A második félidõben Morata zseniális gólt rúgott, de ez csak az egyenlítésre volt elég Andrea Pirlo csapatának.
2021-04-25 19:10:44

Kétgólos hátrányból fordítottak Gulácsiék

A Mönchengladbach gyorsan megszerezte a vezetést, de a lipcsei csapatnak sikerült egyenlítenie, és a gyõztes gólt is megszerezték a második félidõben.
2021-02-27 21:08:59

Gólfesztivált rendezve nyertek Gulácsiék a Bundesligában

A második félidõben hét percen belül rúgtak három gólt Willi Orbánék.
2024-03-16 00:07:51

Gulácsit lecserélték, majd négy gólt lõtt a Liverpool 100 milliós sztárigazolása a Lipcsének

Az uruguayi csatár megállíthatatlan volt a második félidõben.
2022-07-21 23:10:59

2022-07-22 01:10:12

Lékai szerint nem kaphattak volna ennyi gólt a második félidõben

Az irányító szerint nem zárt jó idényt a BL-ben a Veszprém.
2022-06-19 19:12:55

Gulácsi azt reméli, szombaton a franciák ellen szépíthet a csapat

Gulácsi Péter szerint kis szerencsével a portugálok ellen is pontot szerezhetett volna a magyar válogatott. A portugálok a meccs utolsó perceiben lõttek három gólt, a szövetségi kapitányuk szerint a második félidõben idegesebbek voltak.
2021-06-16 13:06:45

2021-06-16 13:07:23

Hátrányból fordítva nyerte meg utolsó idei meccsét az Újpest - videó

Hiába szerzett korán vezetést a Mezõkövesd, a második félidõben három gólt lõttek a fõvárosiak.
2022-05-13 23:07:57

2022-05-14 02:09:04

Felmosta a pályát a szánalmasan játszó Újpesttel a Puskás Akadémia

A Puskás Akadémia a második félidõben négy gólt rúgott az egyre nehezebb helyzetben lévõ fõvárosi csapatnak.
2023-03-19 18:10:07

Szoboszlai bombagólt lõtt a stuttgartiak kapujába

A Lipcsébe igazolt Szoboszlai Dominiknak az elsõ félidõben lõtt gólja volt az elsõ gólja a Bundesligában. Aztán a második félidõben is betalált.
2021-08-20 22:06:30

2021-08-20 22:06:35

Szoboszlai két bombagólt lõtt a stuttgartiak kapujába

2021-08-20 23:06:17

2021-08-20 23:06:23

Az AS Roma hazai pályán nem tudta megverni az emberhátrányban játszó Atalantát

Malinovsky góljával a vendégek vezettek az elsõ félidõben, de Gosens kiállítása után az AS Roma ki tudott egyenlíteni a második félidõben.
2021-04-22 21:06:43

Hazai pályán ütötte ki az Athletic Bilbaót a Barcelona

Aubameyang szerzett vezetést a katalán csapatnak az elsõ félidõben, majd a második játékrészben a francia Dembélé vezérletével még három gólt lõttek a hazaiak.
2022-02-28 00:20:24

Kiesett a Gyirmót, továbbra is veszélyben a Budapest Honvéd

A fõvárosi csapat emberhátrányba került az elsõ félidõben, és bár mindent megtett a második játékrészben, de nem tudta megszerezni a gyõztes gólt a Mezõkövesd ellen.
2022-05-07 20:16:16

A Juventus otthon gyõzte le az Udinese csapatát

Az elsõ félidõben Dybala szép góljával szerezte meg a vezetést a torinói csapat, majd a második félidõben McKennie is betalált.
2022-01-15 23:06:39

Elõször nyert a Mönchengladbach a Bundesligában

Az Arminia Bielefeld elleni meccsen a félidõben még döntetlen volt az állás, de a második félidõben eldöntötte a meccset a hazai pályán játszó Gladbach.
2021-09-12 23:06:25

Blikk-nyereményjáték ? Kis híján kifutott az idõbõl: Sándor az utolsó percben csapott le a szerencséjére

Újudvar ? Duplán szerencsés játékunk legújabb nyertese, kis híján lemaradt ugyanis a Legyen ön is gyõzõ! játékunk nyereményérõl. Végül megérzései figyelmeztették a Zala megyei Újudvaron élõ Pintér Sándort, hogy a szerencsét meg is kell ragadni, nem szabad hagyni, hogy elszálljon.
2021-05-26 21:06:11

A Juventus az utolsó pillanatban mentette döntetlenre az Inter elleni rangadót

Az Inter az elsõ félidõben megszerezte a vezetést, majd a második félidõben egy videóbírózás után megítélt tizenegyessel a torinói csapat egyenlíteni tudott.
2021-10-25 00:06:18

Hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást az AC Milan az Olasz Kupában

A piros-feketéknek az elsõ félidõben nem volt kaput eltaláló lövésük, de a második félidõben és a hosszabbításban háromszor is betaláltak a vendég Genoa kapujába.
2022-01-14 02:08:17

Óriási meglepetés: a Kisvárda a Debrecent is legyõzte és vezeti a bajnokságot

Az elsõ félidõben Varga József korai góljával még a vendégek vezettek, de a második félidõben Mesanovic és Zlicsics góljával megnyerte a meccset a Kisvárda.
2021-09-26 17:06:20

A Fehérvár nem bírt el az emberhátrányban játszó Puskás Akadémiával

A felcsútiak az elsõ félidõben több veszélyes helyzetet dolgoztak ki a MOL-Fehérvár ellen, de a második félidõben Van Nieff kiállítása miatt inkább már csak a védekezésre koncentráltak.
2021-09-25 22:06:16

2021-09-25 23:06:47

Õrült meccsen gyõzte le a Dortmund a Fradi Európa-Ligás ellenfelét

Az elsõ félidõben még a hazai pályán játszó Leverkusen vezetett, de a második félidõben Haaland vezérletével fölénybe került a Dortmund.
2021-09-11 17:50:17

2021-09-11 18:05:56

A hazai pályán játszó Kecskemét gyõzött a Zalaegerszeg ellen

Az elsõ félidõben a vendég zalai csapat szerezte meg a vezetést, de második félidõben Szabó Levente két góljával fordítottak a hazaiak.
2022-08-27 20:11:32

Rengeteg gól a Gyirmót-Honvéd meccsen

Horváth Ferenc csapata már az elsõ félidõben két góllal vezetett, majd a második félidõben végleg eldöntötte a találkozó sorsát.
2021-09-25 20:06:29

Elképesztõen fordulatos meccsen gyõzött a Mezõkövesd a Honvéd otthonában

Az elsõ félidõben emberhátrányba került Mezõkövesd ellen vezetett a hazai pályán játszó Honvéd, de a második félidõben fordítani tudott a borsodi csapat.
2021-10-24 18:06:42

A Fradi nyerte a rangadót, egyre reménytelenebb helyzetben az összeomlott Újpest

Az elsõ félidõben kétgólos elõnyt szerzett a Ferencváros az emberhátrányban játszó Újpest ellen, majd a második félidõben Uzuni gólja bebiztosította a Fradi gyõzelmét az õsi riválisa ellen.
2021-09-26 20:06:28

A Bayern München vetett véget Sallai Roland csapata veretlenségének

Az elsõ félidõben a Freiburg meglepte a hazai pályán játszó bajnokcsapatot, de a Bayern München a második félidõben eldöntötte a találkozó sorsát.
2021-11-06 18:08:32

Klujber vezérletével húzta be második vb-meccsét a válogatott

A magyar válogatott 32-29-re gyõzte le a cseh csapatot a spanyolországi kézilabda-világbajnokság második csoportmeccsén. Kimagasló teljesítményt nyújtott Klujber Katrin, aki 13 lövésbõl 11 gólt dobott. Védekezésben Márton Gréta háromszor, Klujber kétszer szerzett labdát, a második félidõben pedig rajtuk kívül Kácsor Gréta látványos találataival húzott el a magyar csapat. Golovin az utolsó 10-15 percben már sokat rotált, ki is engedtek a mieink, de a gyõzelem nem forgott kockán. Sikerével mindkét meccsét megnyerte Magyarország a vébén és biztosan továbbjutott a csoportjából a szintén hibátlan ...
2021-12-04 23:06:23

Elképesztõ meglepetés: a Manchester United legyõzte a Liverpoolt

Az elsõ félidõben Jadon Sancho szerezte meg a vezetést Erik ten Hag csapatának, majd Rashford is betalált a második félidõben.
2022-08-22 23:17:24

2022-08-23 04:13:18

Szucsánszki remekelt, kiverte élvonalbeli ellenfelét az Esztergom

Az NB I/B harmadik helyén álló, Elek Gábor edzette csapat húsz perc után vette át az irányítást, a félidõben 14-12-re vezetett, majd a második játékrészben többször is vezetett hét góllal. A 30-25-ös gyõzelemhez Csiki Renáta hét, Szucsánszki Zita hat góllal járult hozzá. Nõi kézilabda Magyar Kupa, 3. forduló Esztergomi Vitézek
2023-11-14 21:07:39

Második meccsén is két gólt lõtt a kameruni csapatkapitány az Afrika-kupán

Vincent Aboubakar és Karl Toko Ekambi is két gólt lõtt a meccsen.
2022-01-13 20:06:57

A Fehérvár érte el a célját Újpesten

Az elsõ félidõben Croizet szemfüles góljával az Újpest szerezte meg a vezetést, majd a második félidõben Nemanja Nikolics egy szép lövéssel egyenlíteni tudott.
2022-05-08 21:15:34

2022-05-08 22:11:59

Az Inter kiütötte az õsi rivális Milant az Olasz Kupa-elõdöntõjében

A kék-feketék Lautaro Martínez találataival már az elsõ félidõben megszerezték a vezetést, majd a második félidõben a csereként beállt Gosens gólja végleg eldöntötte a rangadót az Inter javára.
2022-04-19 23:08:10

2022-04-20 02:09:37

Kellett a 8-1-es sorozat a veszprémi kézisikerhez

Egyik csapat sem erõltette a gyors támadásokat, a Plock tudatosan lassította a játékot (ráadásul az elsõ félidõ elején Dmitrij Zsitnyikov is megsérült), ezért kevesebb gól született. A házigazda eleinte remekül tartotta magát, de a 11. perctõl csak minden második veszprémi gólra tudott válaszolni, így 9-6-os hátrányba került. A vendégek hibáit kihasználva azonban egyenlítettek a lengyelek, így a félidõben csak egy góllal, 15-14-re vezetett a magyar csapat, írta az MTI. A második félidõt egy 5-1-es sorozattal kezdte a Plock, amely így 19-16-ra ellépett. Kristian Pilipovic is jól védett a hazai ...
2022-11-03 22:12:17

2013 óta elõször: érmesek a spanyolok, medál nélkül a franciák

A veszprémi Corrales 16 lövést védett, a Dujshebaev testvérek 14 gólt szereztek.
2021-01-31 16:06:01

Három másodperccel a vége elõtt dobott gyõztes gólt Lékai Máté

A magyar válogatott körömrágós meccsen vert a német csapatot a kézilabda-vb 3. csoportmeccsén. Az elsõ félidõben bekezdtek a magyarok, öttel is vezettünk már, végül mégis 15-14-es elõnnyel vonultak pihenõre a mieink. A második félidõ õrülten izgalmas volt, a németek fél perccel a vége elõtt egyenlítettek, de jött Lékai Máté és három másodperccel a vége elõtt megnyerte a meccset. A magyar csapat mindhárom csoportmeccsét megnyerve, a maximális pontszámmal jutott középdöntõbe. The post Három másodperccel a vége elõtt dobott gyõztes gólt Lékai Máté first appeared on 24.hu.
2021-01-19 23:05:41

Gazdag Dániel gyõztes gólt szerzett Amerikában - videó

A második fordulóban rögtön gólt szerzett.
2022-03-06 09:17:58

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   ingyenhirdetes   •   aproka1   •   apro hirdetesek   •   a33jhgproka1   •   fluminense   •   Magyarország   •   a33proka1   •   advertise   •   Leverkusen   •   ftp   •   m   •   tes   •   pro   •   N   •   R   •   apróhirdetés   •   mag   •   K   •   németállás   •   L   •   jazz   •   haszn   •   b   •   youtube   •   sz   •   H   •   sadasdhirek   •   f   •   apropiaza   •   G   •   J   •   fhgperapro   •   P   •   perapro   •   aza   •   eb   •   suhgfhgperapro   •   ingatlan   •   budapest   •   térkép   •   szótár   •   olcs   •   vacsoracsata   •   facebook   •   ingyen   •   pepper x   •   rozsa sandor   •   ors

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   madonna szoknyajanak semmi haszna mindene kilatszott alola foto 2   •   bp10w40   •   heroes of laziness a hamas supporter and david hasselhoff the stars of germanys absurd covid vaccination publicity campaign 2   •   george floyd us city on edge as jury deliberates chauvin verdict   •   Gugger hegyen   •   evnyito   •   ujabb tamogatast kaptak a dollarmediumok az amerikai nagykovetsegtol   •   keresztes ildiko itthon abnormalis a fiatal kultusz husztol nyolcvanig minden ferfi huszoneves lanyokat szeretne   •   a veszelyhelyzet idejere az allam atveszi a szakrendelok iranyitasat ezt jelenti mindez   •   negyven ev utan ujra ket abba dal tarol a brit slagerlistan   •   pyramidenbe   •   erdotuz elol a tengerben kerestek menedeket a turistak bibioneben 2   •   itt a tavasz ezeket az idenyzoldsegeket keressuk a piacon   •   szazeves melegrekordok doltek meg magyarorszagon   •   dominikarol szorja a bikinis kepeket gelencser timi fotok   •   orvosai szerint nem volt eselye erre csodababat szult gyermeke halala utan az anyuka 3   •   tens of thousands protest in bangladesh to demand resignation of prime minister sheikh hasina   •   1 dead as speeding car spins out plows into bus   •   kiszivargott nehany kep a stranger things 4 evadanak forgatasarol   •   katy perry nick cave emma thompson lionel richie mar erkeznek a sztarvendegek iii karoly koronazasara galeria 2   •   az igeretek foldjen igeret maradhat a lakashoz jutas   •   uj penzugyi modellre all at magyarorszag igy allunk a tobbi orszaghoz kepest   •   dobrev klara szerint orban ezert utalja az ep uj elnoket   •   hetmilliard forint tobblettamogatast kapnak a tavhoszolgaltatok   •   fajdalmas vereseget szenvedtek schafer andrasek az utolso forduloban dol el sorsuk   •   robogos   •   sharmos   •   volt egy kis baj a szembol erkezo teherautoval a kameras auto vezetoje csak uvolteni tudott video   •   osszehivjaanemzetbiz   •   a kormany 70 szazalekos atoltottsagot akar a nyar elejere 2   •   in pictures northern lights dazzle around the world   •   israelnotallowingunr   •   orban viktor jol tudja most kell valasztania foetelt es ez lehet a legjobb valasztas   •   nonstopszámítógépsze rviznonstoprendszerg azdanonstopadatmenté snonstopvíruseltávol ítás   •   szextilalommalkeszul   •   a tortenelem ismetli onmagat mar korvonalazodik a kovetkezo haboru afganisztanban   •   hetvegen ho hullik a viragszirmokra   •   egymillio ember el maganyosan magyaroszagon igy tehetunk ellene 2   •   vadat emeltek a ferfi ellen aki felholtra vert valakit mert arccal elore raesett 2   •   tonn   •   atfolyas   •   domina szeged   •   medvet gazoltak egy romaniai autopalyan   •   families advocates mark day of awareness for native victims   •   egeszen kulonleges sisakfestessel keszul az olasz futamra az alpine versenyzoje fotok   •   micsoda oromhir a masodik gyermekevel varandos a magyar szupermodell foto   •   vallalatcsoport   •   kiszivargottfajlokmu   •   harsanyi   •   indonesiatodeportjap